Dahua IPC-HDW5859H-ASE-PV-0360B-PRO 8 Mpx IP kamera
618,69 € s DPH
Nová generácia Full Color kamier s technológiou WizColor posúva možnosti stáleho snímania vo farbe na novú úroveň. Kamera je taktiež vybavená funkciou AI-ISP ktorá automaticky prispôsobí parametre snímanej scéne. Okrem toho nechýbajú funkcie pre ochranu perimetru s aktívnym odstrašením, viditeľný prísvit 50 m, IR prísvit 60 m a pevný objektív 3,6 mm.
Dostupné na objednávku
8 Mpx Turret IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR 60 m, WL 50 m, 1/1.8″ 8 Megapixel CMOS, rozlíšenie 3840 x 2160 px @ 1-25/30 fps, citlivosť 0,0005 lx @F1.0, objektív 3,6 mm, uhol záberu H: 93°, V: 50°, D: 111°; AWB, AI-ISP, BLC, HLC, WDR 130dB, AGC, ROI, 3DNR, SSA, Defog, LDC, WizColor; kompresia H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, podpora Smart a AI Codekov, ONVIF kompatibilné; inteligentné funkcie: EPTZ, IVS (Perimeter Protection), Large AI model (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, People Counting, Queue Management, Heat Map, Video Metadata, Smart Search; Aktívne odstrašenie; RJ-45, zabudovaný mikrofón a reproduktor, micro SD karta max. 1 TB, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, 1x RS-485, 1x 12 V DC output, napájanie 12 V DC/ PoE+ (802.3at) / ePoE, Dual Power Backup, spotreba max. 24,2 W, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP67, IK10, rozmery 127,6 mm x ø122 mm, hmotnosť 0,92 kg.

![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
| Hmotnosť | 1,16 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Turret |
| Rozlíšenie | 8 Mpx |
| Objektív | Fixný 3,6 mm |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | H.264 |
| Stupeň krytia | IK 10 |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | WizColor |
| Prísvit | Smart Dual Light |
| Inteligentné funkcie | SMD |
| I/O | Alarm |



