Dahua IPC-HFW5459T-ASE-IL-0280B 4 Mpx IP kamera
458,79 € s DPH
Nová generácia WizMind kamier s novou generáciu AI modelov. Kamera je taktiež vybavená funkciou AI-ISP ktorá automaticky prispôsobí parametre snímanej scéne. Okrem toho nechýbajú funkcie pre ochranu perimetru, viditeľný prísvit 60 m, IR prísvit 80 m a pevný objektív 2,8 mm.
4 Mpx kompaktná IP kamera, exteriérová, Day/Night , IR 80m, WL 60m, 1/1.8″ 4 Megapixel CMOS, rozlíšenie 2688 x 1520 px @ 1-25/30 fps, citlivosť 0,0007 lx @F1.6, objektív 2,8 mm, uhol záberu H: 112°, V: 58°, D: 137°; AWB, AI-ISP, BLC, HLC, WDR 140dB, AGC, ROI, 3DNR, SSA, Defog, LDC, Full Color; kompresia H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, podpora Smart a AI Codekov, ONVIF kompatibilné; inteligentné funkcie: IVS (Perimeter Protection), Large AI model (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, People Counting, Queue Management, Heat Map, Video Metadata, Smart Search; RJ-45, zabudovaný mikrofón, micro SD karta max. 1 TB, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, napájanie 12 V DC / PoE+ (802.3at) / ePoE, Dual Power Backup, spotreba max. 15,6 W, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP67, IK10 rozmery 238 x 90,7 x 90,7 mm, hmotnosť 0,835 kg.

![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Montáž na stĺp |
| Hmotnosť | 1,064 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Rozlíšenie | 4 Mpx |
| Objektív | Fixný 2,8 mm |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | H.264 |
| I/O | Alarm |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | AI-ISP |
| Dahua séria | WizMind |
| Prísvit | Smart Dual Light |


