Dahua HAC-HDW1500TLM-IL-A-0280B-S3-DIP 5 Mpx turret HDCVI kamera
88,56 € s DPH
HDCVI / CVBS / AHD / TVI Turret kamera Dahua s 5 Mpx rozlíšením. Kamera využíva krytie IP67 ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená smart prísvitom v infračervenom a viditeľnom spektre dosahom 30 metrov. Za zmienku stoja podporné funkcie pre lepšiu kvalitu obrazu AWB, AGC, BLC, HLC, DWDR, 3DNR.
5 Mpx Turret HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR a WL prísvit s dosvitom 30 m, 5 Mpx progressive CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620 @ 25 fps, citlivosť 0,05 lx / F1,6, Color 30 IRE), objektív 2,8 mm, uhol záberu H: 113,3°, V: 62,1°, D: 134,4°; Starlight, AWB, DWDR, BLC, HLC, AGC, 3D NR; CVI/TVI/AHD/CVBS, Super Adapt; 1x BNC, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP67, napájanie 12 V DC ±30 %, spotreba <4,3 W, rozmery ø94 × 85,7 mm, hmotnosť 0,32 kg.
![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Závesná montáž na strop |
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
| Hmotnosť | 0,438 kg |
|---|---|
| Typ technológie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | HDCVI kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Turret |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Objektív | Fixný 2,8 mm |
| Napájanie | 12 V DC |
| Prísvit | Smart Dual Light |
| Farba | Biela |
| Inteligentné funkcie | Super Adapt |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | Starlight |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Dĺžka prísvitu | 30 m |




