Avigilon 24C-H5A-3MH multisenzorová IP kamera
2 854,83  s DPH
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:24C-H5A-3MH Kategórie: , , Značka:
Popis
3x 8 Mpx viacsenzorová IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night, WDR 1/2.8″ progressive scan CMOS, rozlíšenie 3x 2880 x 2160 px @ 30 fps, objektív 3,3–5,7 mm, uhol záberu 270°, videoanalýza, privátne zóny, detekcia pohybu, protokoly TCP/IP, UDP, SOAP, DHCP, RJ-45, WDR, IR prísvit do 30 m, kompresie H.264 / H.265 / Motion JPEG, ONVIF kompatibilné, alarm I/O 1/1, slot na Micro SD kartu max. 128 GB, napájanie 24 V DC, 24 V AC, PoE++, pracovná teplota od -10 °C do +50 °C, IP 66, IK 10, rozmery ø298 x 161 mm, hmotnosť 3,2 kg