Avigilon 5.0C-H5M-DO1-IR 5 Mpx mini dome kamera
508,30 € s DPH
5 Mpx dome IP kamera, exterierová, Day/Night, 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, rozlíšenie 2592 × 1944px @ 25/24 fps, citlivosť 0,03 lx (F1.2, color), 0,015 lx (monochrome), pomer 4:3, objektív 2,8 mm / F1.2, horizontálny uhol záberu 103°, detekcia netradičného správania, BLC, AWB, WDR 110 dB, LightCatcher, 64 privátných zón, kompresie H.264 HDSM SmartCodec / H.265 HDSM SmartCodec / MJPEG, Multi-stream H.264 / Multi-stream H.265, ONVIF kompatibilné, HDSM, HDSM SmartCodec, Idle Scene mód, napájanie PoE (IEEE802.3af Class 0), pracovná teplota od -30 °C do +55 °C, zabudovaný tamper kontakt, rozmery 100 × 100 × 115 mm, hmotnosť 0,37 kg
Dostupné na objednávku
5 Mpx dome IP kamera, exterierová, Day/Night, 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, rozlíšenie 2592 × 1944px @ 25/24 fps, citlivosť 0,03 lx (F1.2, color), 0,015 lx (monochrome), pomer 4:3, objektív 2,8 mm / F1.2, horizontálny uhol záberu 103°, detekcia netradičného správania, BLC, AWB, WDR 110 dB, LightCatcher, 64 privátných zón, kompresie H.264 HDSM SmartCodec / H.265 HDSM SmartCodec / MJPEG, Multi-stream H.264 / Multi-stream H.265, ONVIF kompatibilné, HDSM, HDSM SmartCodec, Idle Scene mód, napájanie PoE (IEEE802.3af Class 0), pracovná teplota od -30 °C do +55 °C, zabudovaný tamper kontakt, rozmery 100 × 100 × 115 mm, hmotnosť 0,37 kg
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Avigilon séria | H5 |
| IR / LED přísvit | 15 m |
| Prostredie | Exteriérová |
| Výrobca | Avigilon Unity |
| Objektív | Fixný 2,8 mm |
| Typ | IP kamera |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | MJPEG |
| Konštrukcia | Dome |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | WDR |
| Prísvit | IR |
| Podpora | ONVIF |
