Avigilon VMA-AS3XL-24P12-EU záznamový server
7 282,83  s DPH
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:VMA-AS3XL-24P12-EU Kategórie: , , Značka:
Popis
Záznamový server, Avigilon, Recording Rate: 208 Mbps, Recording Channels: 32 kanálov, Playback Rate: 104 Mbps, Playback Channels: 16 kanálov; 4x 3,5“ SATA RAID 5, spolu 12TB; pamäť 16 GB DDR4; OS 256 GB M.2 SATA SSD, Windows 10 IoT Enterprise LTSC v21H2; 2x GbE RJ-45 (10/100/1000Base-T); 2x HDMI Output; 24x 10/100 PoE+ (802.3at), spolu max. 360W, Alarm I/O 4/4 24 VDC 1A Out; 2x USB 3.0; napájanie 100-240 VAC 50/60 Hz; Single zdroj 920W ;rozmery 313 x 335 x 44 mm, hmotnosť max. 3 kg.