Dahua ASI1201M-MEP autonómna duálna prístupová čítačka
169,74  s DPH
Dahua ASI1201M-MEP je samostatná prístupová čítačka s mechanickou klávesnicou a duálnou čítačkou RFID kariet (13,56 MHz MIFARE/DESfire EV3 a 125 kHz EM), určená na zabezpečenie vstupov v komerčných aj priemyselných objektoch. Umožňuje až 10 000 používateľov, podporuje viacero metód overenia (karta, kód), uchováva až 100 000 záznamov a ponúka konektivitu cez TCP/IP, RS-485, napájanie PoE alebo 12VDC/1,5A. Podpora P2P protokolu. Odolné prevedenie (IP65 / IK08) je vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie, čítačka podporuje správu cez webové rozhranie alebo softvér SmartPSS Lite, vrátane funkcií ako anti-passback, tamper a pripojenie výstupných zariadení (zámok, tlačidlo, senzor). Webové rozhranie prístupovej čítačky je len v anglickom jazyku.
Katalógové číslo: 6939554901881 Kategórie: , , Značka:
Popis
Autonómna duálna prístupová čítačka RFID s kódovou klávesnicou, čítanie bezkontaktných kariet MIFARE/DESfire EV3 13,56 MHz a EMARINE 125 kHz, kapacita 10.000 užívateľov, 10.000 kariet, 100.000 záznamov, pripojiteľná podružná Dahua RFID čítačka z opačnej strany dverí (funkcia Anti-pass back), 1x NO/NC ovládanie zámku, pripojiteľnosť odchodového tlačidla a dverného senzora, tamper, možnosť pripojenia TCP/IP a manažmentu cez prístupový softvér SmartPSS Lite alebo webové rozhranie, podpora P2P komunikácie, zvuková a LED signalizácia, napájanie Standard PoE alebo 12 V DC / 1.5 A (zdroj nie je súčasťou), krytie IP 65 / IK 08, plast / zinková zliatina, montáž na omietku, rozmery 169,0 x 57,5 x 33,3 mm, Webové rozhranie prístupovej čítačky je len v anglickom jazyku.