Dahua HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5 Mpx dome HDCVI kamera
91,02 € s DPH
Dome HDCVI kamera s rozlíšením 5 Mpx. Technológiu Full-color Starlight doplňuje LED prísvit s viditeľným bielym svetlom a dosahom 20 metrov. Nechýbajú ani ďalšie obrazové funkcie ako (DWDR, BLC, 3D NR) alebo vstavaný mikrofón. Vďaka krytia na úrovni IP 67 možno kameru použiť vo vonkajšom prostredí.
Dostupné na objednávku
5 Mpx Full-color Starlight HDCVI dome kamera, exteriérová, biely LED prísvit do 20 m, rozlíšenie 2880 × 1620 px (16:9) @ 25 fps, citlivosť 0,001 lx / F1.0, 0 lx so zapnutou LED, pevný objektív 3,6 mm, uhol záberu H: 88°, V: 46°, D: 104°, horizontálne otáčanie: 0°–360°, vertikálny náklon: 0°–78°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC-Pro, AGC, 3D NR, zabudovaný mikrofón, pracovná teplota od -40 °C do +55 °C, IP 67, napájanie 12 V DC ±30 %, spotreba max. 4,4 W, rozmery ø97,1 × 91,4 mm, hmotnosť 0,24 kg
![]() |
Montáž na strop |
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Typ technológie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | 4v1 |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Turret |
| Napájanie | 12 V DC |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | WDR |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| I/O | Vstavaný mikrofón |
| Objektív | Fixný |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| IR / LED přísvit | 20 m |
| Prísvit | Biele svetlo |
| Hmotnosť | 0.35 |



