Dahua HAC-HFW1200T-0280B-S6 2 Mpx kompaktná HDCVI kamera
66,42 € s DPH
HDCVI / CVBS / AHD / TVI kompaktná kamera Dahua s 2 Mpx rozlíšením. Kamera využíva krytie IP 67, ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená smart prísvitom v infračervenom spektre s dosahom 30 metrov. Za zmienku stoja podporné funkcie pre lepšiu kvalitu obrazu AWB, AGC, BLC, HLC, DWDR, 3DNR.
2 Mpx kompaktná HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart prísvit s dosvitom 30 m, 2 Mpx 2.0 progressive CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 @ 25/30 fps, citlivosť 0,01 lx / F2.0, 30 IRE, 0 lx (IR on), / F2.0, pevný objektív 2,8 mm, uhol záberu D: 102°, H: 60°, V: 129°, AWB, DWDR, BLC, AGC, 3D NR, 1x BNC, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájanie 12 V DC ±30 %, spotreba <3,2 W, rozmery 174,5 × 70,6 x 72,3 mm, hmotnosť 0,34 kg
![]() |
Montáž na stěnu
|
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na sloup |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobcu.
| Hmotnosť | 0,457 kg |
|---|---|
| Typ technológie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | HDCVI kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Napájanie | 12 V DC |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | BLC |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Rozlíšenie | 2 Mpx (Full HD) |
| Objektív | Fixný |
| Prísvit | IR |
| IR / LED přísvit | 30 m |
| Hmotnosť | 0.457 |



