Dahua HAC-HFW1200TH-I8-A-POC-0360B-S5 2 Mpx HDCVI kamera
98,40  s DPH
HDCVI kompaktná exteriérová kamera firmy Dahua s rozlíšením 2 Mpx. Prednosťou tejto kamery je funkcia PoC (Power over Coax). Kamera má funkciu Day/Night a Smart IR LED s dosvitom až na 80 metrov. Zariadenie disponuje fixným objektívom 3,6 mm a má integrované funkcie pre vylepšenie obrazu WB, BLC, AGC, 2D NR. Naviac má kamera krytie IP 67.
Katalógové číslo: TG:HAC-HFW1200TH-I8-A-POC-0360B-S5 Kategórie: , , Značka:
Popis
2 Mpx kompaktná HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrom, IR LED s dosvitom 80 m, 2Mpx progressive scan CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 px @25/30 fps, citlivosť s IR: 0 lx, bez IR: 0,02 lx / F1.9, 30 IRE, objektív 3,6 mm, uhol záberu 100°, DWDR, 2D NR , HLC, BLC, WB, alarm I/O 0/0, vstavaný mikrofón, napájanie POC (len CVI) / 12 V DC ±30 %, max. 4.9 W (12 V DC, IR on), PoC (AT) , pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, 1x výstup BNC (CVI/TVI/AHD/CVBS), rozmery 240,7 × 90,7 × 90,4 mm, hmotnosť 0,43 kg