Dahua HAC-HDW1249X-A-PRO-0280B-DIP 2 Mpx Turret HDCVI kamera
102,09 € s DPH
ANT EXT 5M SMA-F-SMA-M predlžovací anténny kábel
18,08 € s DPH
Dahua HAC-HFW1249X-A-PRO-0280B-DIP 2 Mpx kompaktná IP kamera
102,09 € s DPH
Nová generácia Full Color kamier s technológiou WizColor posúva možnosti stáleho snímania vo farbe na novú úroveň. Kamera je vybavená funkciou AI-ISP ktorá automaticky prispôsobí parametre snímanej scéne. Okrem toho je kamera vybavená 50 m prísvitom vo viditeľnom spektre.
Katalógové číslo:
6939554982996
Kategórie: HDCVI / 4v1 / Analog kamery, Kamerové systémy, Kamery
Značka: DAHUA
Popis
2 Mpx HDCVI kompaktná kamera, WL prísvit 50 m, 2 Mpx progressive CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 px, snímkovanie 25/30 fps, citlivosť 0,0002 lx @ 1.0 (Color, 30 IRE), pevný objektív 2,8 mm, uhol záberu: H: 101°, V: 53,4°, D: 119,5°; AWB, DWDR, AGC, 3D NR, AI-ISP; vstavaný duálny mikrofón, napájanie 12 V DC ±30 %, spotreba max. 5,6 W, IP 67, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, rozmery 186,5 x 75,0 x 82,2 mm, hmotnosť 0,35 kg
![]() |
Montáž na strop |
![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Montáž na sloup |
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,506 kg |
|---|---|
| Typ technológie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | HDCVI kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Rozlíšenie | 2 Mpx (Full HD) |
| Objektív | Fixný |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | AI-ISP |
| Napájanie | 12 V DC |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| IR / LED přísvit | 50 m |
| I/O | Vstavaný mikrofón |
| Prísvit | Biele svetlo |
| Hmotnosť | 0.506 |



