Dahua HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A-2712-S2 5 Mpx kompaktná HDCVI kamera
161,13 € s DPH
HDCVI kompaktná kamera Dahua s rozlíšením 5 Mpx. Vďaka svojej konštrukcii spĺňa úroveň krytia IP 67 a je vhodná pre umiestnenie v exteriéri. Smart IR LED s dosvitom až 60 metrov a ďalšie integrované funkcie, ako napríklad 2D DNR, DWDR, HLC, AWB, AGC, BLC, výrazne zlepšujú schopnosti kamery v komplikovaných svetelných podmienkach. Optimálne nastavenie snímanej oblasti umožňuje motor zoom objektív. Nechýba ani možnosť nastavenia zariadení prostredníctvom OSD menu.
Nie je na sklade
5 Mpx kompaktná HDCVI kamera, Day/Night, Smart IR prísvit s dosvitom 60 m, 1/2.7″ CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620 px (16:9) @ 25 fps, citlivosť 0,005 lx / F1.6, 30 IRE, 0 lx IR on, motorický zoom objektív 2,7–12 mm, uhol záberu H: 107°–34°, V: 55°–19°, D: 130°–39°, AWB, DWDR, AGC, BLC, HLC, 2D DNR, vstavaný mikrofón, IP 67, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, napájanie 12 V DC ±30 %, spotreba max. 9,8 W (IR on), rozmery 209,9 × 90,4 × 90,4 mm, hmotnosť 0,55 kg
![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
| Hmotnosť | 0,77 kg |
|---|---|
| Typ technológie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| I/O | Vstavaný mikrofón |
| Výrobca | Dahua |
| Prostredie | Exteriérová |
| Typ | HDCVI kamera |
| Napájanie | 12 V DC |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | BLC |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Objektív | Zoom |
| Prísvit | IR |
| IR / LED přísvit | 60 m |
| Hmotnosť | 0.77 |


