Dahua HAC-HFW1500TH-I8-0360B-S2 5 Mpx HDCVI kompaktná kamera
86,10 € s DPH
Kompaktná HDCVI kamera s rozlíšením 5 Mpx. Technológiu Starlight dopĺňa infračervený prísvit s dosahom až 80 metrov a ďalšie obrazové funkcie ako DWDR, 2D NR, BLC, HLC a ďalšie. Vďaka krytiu na úrovni IP 67 možno kameru použiť vo vonkajšom prostredí.
5 Mpx Starlight HDCVI kompaktná kamera, Day/Night, Smart IR prísvit s dosvitom 80 m, 1/2.7″ CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620 px @ 25 fps, citlivosť 0,005 lx / F1.6, 30 IRE, 0 lx IR on, pevný objektív 3,6 mm, uhol záberu D: 109°, H: 92°, V:48°, AWB, DWDR, BLC, HLC, AGC, 2D NR, pracovná teplota od -40°C do 60°C, IP 67, napájanie 12 V DC ±30 %, spotreba <5,2 W (IR on), rozmery 240,7 x 90,7 x 90,4 mm, hmotnosť 0,41 kg
![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
| Hmotnosť | 0,635 kg |
|---|---|
| Typ technológie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | HDCVI kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Napájanie | 12 V DC |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | BLC |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Objektív | Fixný |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Prísvit | IR |
| IR / LED přísvit | 80 m |
| Hmotnosť | 0.635 |


