Dahua HAC-HFW1500TLM-IL-A-0360B-S3-DIP 5 Mpx bullet HDCVI kamera
88,56 € s DPH
HDCVI / CVBS / AHD / TVI bullet kamera Dahua s 5 Mpx rozlíšením. Kamera využíva krytie IP 67 ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená smart prísvitom v infračervenom a viditeľnom spektre dosahom 40 metrov. Za zmienku stoja podporné funkcie pre lepšiu kvalitu obrazu AWB, AGC, BLC, HLC, DWDR, 3DNR.
5 Mpx bullet HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR a WL prísvit s dosvitom 40 m, 5 Mpx progressive CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620 @ 25/30 fps, citlivosť 0,01 lx / F1,6, Color 30 IRE), objektív 3,6mm, uhol záberu H: 90,1°, V: 47,8°, D: 109,3°; Starlight, AWB, DWDR, BLC, HLC, AGC, 3D NR; CVI/TVI/AHD/CVBS, Super Adapt; 1x BNC, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájanie 12 V DC ±30 %, spotreba < 7,6 W, rozmery 198,4 × 80,2 x 76,2 mm, hmotnosť 0,34 kg
![]() |
Montáž na strop |
![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Montáž na sloup |
| Hmotnosť | 0,476 kg |
|---|---|
| Typ technológie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | HDCVI kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Objektív | Fixný |
| Prísvit | Smart Dual Light |
| Dĺžka prísvitu | 40 m |
| Napájanie | 12 V DC |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | Starlight |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| I/O | Vstavaný mikrofón |
| Hmotnosť | 0.476 |



