Dahua HAC-HFW1509TLM-IL-A-0280B 5 Mpx kompaktná HDCVI kamera
124,23 € s DPH
Kompaktná HDCVI kamera s rozlíšením 5 Mpx. Technológiu Full-color dopĺňa LED prísvit s viditeľným bielym svetlom a dosahom 40 metrov. Nechýbajú ani ďalšie obrazové funkcie ako WDR, BLC, HLC alebo vstavaný mikrofón. Vďaka krytiu na úrovni IP 67 je možné kameru použiť vo vonkajšom prostredí.
Dostupné na objednávku
5 Mpx Full-color HDCVI kompaktná kamera, Day/Night, IR + biely LED prísvit 40 m, 5Megapixel CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620px, 2560 × 1440 px, 1920 × 1080 px, 960 × 576 px, snímkovanie 25/30 fps, citlivosť 0,001 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), 0,0001 lx @ F1.0 (B/W, 30 IRE), 0 lx (Illuminator on), pevný objektív 2,8 mm, uhol záberu: H: 111°; V: 57°; D: 131°, horizontálne otáčanie: 0°–360°, vertikálny náklon: 0°–90°, otáčanie: 0°–360°, vstavaný mikrofón, AWB, WDR 120 dB, BLC, AGC, 3D NR, napájanie 12 V DC ±30 %, spotreba max. 5,7 W (12 V DC, LED on), rozmery: 198,4 × 80,2 × 76,2 mm, hmotnosť 0,34 kg
PREČO SI VYBRAŤ HDCVI A AKÉ SÚ VÝHODY INŠTALÁCIE?
![]() |
Montáž na strop |
![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Montáž na sloup |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobcu.
| Typ technológie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Objektív | Fixný 2,8 mm |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | HDCVI kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Napájanie | 12 V DC |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | WDR |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| IR / LED přísvit | 40 m |
| Prísvit | IR |



