Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135-BLACK 2 Mpx dome IP kamera
360,39  s DPH
Katalógové číslo: TG:IPC-HDBW2241R-ZAS-27135-BLACK Kategórie: , , Značka:
Popis
2 Mpx Stalight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR prísvit s dosvitom 40 m, 1/2.8″ 2Megapixel progressive CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 px, snímkovanie 25/30 fps, citlivosť 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektív 2,7–13,5 mm, uhol záberu H: 108°–30°, V: 56°–17°, D: 131°–35°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, SMD plus, kompresia H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilné, RJ-45 (10/100 Base-T), slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af), spotreba max. 7,2 W, rozmery ø122,0 × 93,4 mm, hmotnosť 0,52 kg, čierne prevedenie