Dahua IPC-HDBW3241F-AS-0210B-S2 2 Mpx dome IP kamera
274,29 € s DPH
2 Mpx dome kamera od spoločnosti Dahua. Kamera využíva krytie IP 67 a IK10 ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená IR LED prísvitom s dosahom 30 m pre nočný režim. Za zmienku stoja podporné funkcie, pre lepšiu kvalitu obrazu, ako sú: WDR, BLC, HLC, SSA, AFSA, AI SSA, AWB a 3DNR. Kamera podporuje možnosť ukladania záznamu na MicroSD kartu o kapacite max. 256 GB a je vybavená inteligentnými funkciami. Na napájanie je možné využiť PoE.
2 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 30 m, 1/2.8″ 2 Megapixel progresívne CMOS, rozlíšenie 1920 x 1080 px @ 1-25/30 fps, citlivosť 0,002 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), objektív 2,1 mm, uhol záberu H: 137°, V: 70° D: 142; inteligentné funkcie: Perimeter Protection, IVS, SMD 4.0, Quick Pick, Smart Search, AI SSA; AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR 120 dB, 3DNR, Defog, kompresia H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart a AI codekov, ONVIF kompatibilné, slot na MicroSD kartu až 256 GB, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, RJ-45, napájanie 12 V DC / PoE(802.3af), spotreba max. 7,2 W, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery 64,8 x ø111,0 mm, hmotnosť 0,423 kg

![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
| Hmotnosť | 0,573 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Dome |
| Rozlíšenie | 2 Mpx (Full HD) |
| Objektív | Fixný 2,1 mm |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | H.264 |
| Stupeň krytia | IK 10 |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | AI SSA |
| I/O | Alarm |
| Prísvit | IR |
| RTMP protokol | áno |



