Dahua IPC-HDBW3241R-ZAS-27135-S2 dome IP kamera
396,06 € s DPH
2 Mpx dome kamera od spoločnosti Dahua. Kamera využíva krytie IP 67 a IK10 ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená IR LED prísvitom s dosahom 40 m, pre nočný režim. Motorický zoom objektív uľahčí optimálne nastavenie pozorovanej scény. Za zmienku stojí podporné funkcie, pre lepšiu kvalitu obrazu, ako sú: WDR, BLC, HLC, SSA, AFSA, AISSA, AWB, 3DNR. Kamera podporuje možnosť ukladania záznamu na MicroSD kartu o kapacite max. 256 GB a je vybavená inteligentnými funkciami. Na napájanie je možné využiť PoE.
2 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 40 m, 1/2.8″ 2 Megapixel progressive CMOS, rozlíšenie 1920 x 1080 px 1-25/30 fps, citlivosť 0,002 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektív 2,7–13,5 mm, uhol záberu H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 137°–35°, inteligentné funkcie: Perimeter Protection, IVS, SMD 4.0, Quick Pick, Smart Search, AI SSA, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, Defog, kompresia H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG (Sub Stream), podpora smart a AI codekov, ONVIF kompatibilné, slot na MicroSD kartu až 256 GB, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, RJ-45, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af), spotreba max. 7,7 W, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery 94 x ø122 mm, hmotnosť 0,713 kg

![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
| Hmotnosť | 0,789 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| RTMP protokol | áno |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | 3DNR |
| Prísvit | IR |
| IR / LED přísvit | 40 m |
| Inteligentné funkcie | IVS (Perimetr Protection) |
| Podpora | Slot pre pamäťovú kartu |
| Podpora kariet | micro SD |
| Výrobca | Dahua |
| Prostredie | Exteriérová |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | H.264 |
| I/O | Alarm |
| Stupeň krytia | IK 10 |



