Dahua IPC-HDBW3549R1-ZAS-PV-27135 5 Mpx dome IP kamera
531,36  s DPH
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:IPC-HDBW3549R1-ZAS-PV-27135 Kategórie: , , Značka:
Popis
5 Mpx dome TiOC IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED 50 m, WL 40 m, čip 1/2.7″ 5 Megapixel progresívny CMOS, rozlíšenie 2960 × 1668 px @ 20 fps, 2688 × 1520 px @ 1-25/30 fps, citlivosť 0,003 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), objektív 2,7 – 13,5 mm, uhol záberu H: 113-36°, V: 57-20°, D: 137-40°, ROI, BLC, HLC, WDR 120 dB, AI-SSA, 3DNR, kompresia H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart a AI kodekov, ONVIF kompatibilná, RTMP; Inteligentné funkcie: AcuPick, IVS (Perimetr Protection), Smart Search, SMD 4.0, AI-SSA; Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, funkcia disarm, slot pre MicroSD kartu až 512 GB, zabudovaný mikrofón a reproduktor, odstrašenie svetlom a zvukom; napájanie 12 V DC / PoE (802.3af), spotreba max. 7,9 W pri 12 VDC, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery 105,0 × ø126,0 mm, hmotnosť 0,73 kg