Dahua IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V-S3 5 Mpx IP kamera
526,44  s DPH
IP dome kamera Dahua s rozlíšením 5 Mpx. Kamera využíva krytie IK 10 a IP 67, ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená IR LED prísvitom s dosahom 40 metrov, pre nočný režim. Dostatočný zorný uhol zabezpečí motor zoom objektív 2,7–13,5 mm. Za zmienku stojí podporné funkcie, pre lepšiu kvalitu obrazu, ako sú: BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR. Samozrejmosťou je PoE napájanie v prevedení ePoE s dosahom až do 800 metrov. Kamera obsahuje inteligentné funkcie, alarmové vstupy a výstupy a slot na MicroSD kartu.
Nie je na sklade
Katalógové číslo: TG:IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V-S3 Kategórie: , , Značka:
Popis
5 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 40 m, 1/2.7″ 5 Megapixel progressive scann CMOS, rozlíšenie 2960 x 1668 px @ 25/30 fps, citlivosť 0,0009 lx / F1.5 (Color 30 IRE), motor zoom objektív 2,7–13,5 mm, 5x násobný optický zoom, uhol záberu H: 114°–32°, V: 58°–17°, D: 138°–36°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, SSA, Defog, Inteligentné funkcie: IVS, Perimeter protection, SMD 3.0, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata, Smart Search, Smart Sound Detection, Acu Pick, kompresie: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, AI coding, ONVIF kompatibilné, Alarm I/O 2/1, Audio RCA I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 512 GB, napájanie 12 V DC / 24 V AC / PoE (802.3af) / ePoE, spotreba do 12,1 W, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery ø159,1 × 118,1 mm, hmotnosť 0,91 kg