Dahua IPC-HDW1539DA-SW-PV-0280B 5Mpx IP Turret kamera
134,07 € s DPH
5 Mpx Turret kamera so smart prísvitom, aktívnym odstrašením a inteligentnými funkciami na detekciu osôb a vozidiel. Na pripojenie slúži Wi-Fi v prevedení 6 (2,4 Ghz), dosah prísvitu je 30 m vo viditeľnom aj infračervenom spektre. Bluetooth technológia pre párovanie zariadenia.
Dostupné na objednávku
5 Mpx Turret Wi-Fi kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED a WL LED prísvit s dosvitom 30 m, 1 /2,7″ 5 Megapixel CMOS, rozlíšenie 2880 x 1620 px @ 1-25/30 fps; citlivosť 0,007 lx @F1.6, objektív 2,8 mm, uhol záberu H: 108°, V: 57°, D: 129°, DWDR, kompresia H.264B / H.264 / H.264H / H.265 / MJPEG (iba substream), ONVIF kompatibilné; inteligentné funkcie: Human Detection, Vehicle Detection; RJ-45, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4000–2.4835 GHz, 2.4 G, EIRP≤20 dBm; Micro SD max.: 256 GB, vstávaný mikrofón, reproduktor, napájanie 12 V DC, spotreba max.: 7,1 W, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozmery 102,2 x ø109,9 mm, hmotnosť 0,32 kg
| Hmotnosť | 0,617 kg |
|---|---|
| Typ technológie | Wi-Fi kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Turret |
| Objektív | Fixný |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | H.264 |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Inteligentné funkcie | Aktívne odstrašenie |
| Prísvit | Smart Dual Light |
| IR / LED přísvit | 30 m |
| I/O | Vstavaný mikrofón |
