Dahua IPC-HFW2449S-S-IL-0280B-BLACK 4 Mpx IP kamera
236,16 € s DPH
Kompaktná IP kamera s rozlíšením 4 Mpx a technológiou Full-color pre nepretržité poskytovanie farebného obrazu. Kameru je možné napájať pomocou PoE a záznam ukladať na MicroSD kartu až o veľkosti 256 GB. Vďaka krytiu na úrovni IP 67 je možné kameru použiť vo vonkajšom prostredí.
4 Mpx Full-Color kompaktná IP kamera, Day/Night, IR + biely LED prísvit 30 m (viditeľný prísvit je možné vypnúť a použiť len IR prísvit), 1/2.9″ CMOS, rozlíšenie 2688 × 1520 px @ 20 fps, citlivosť 0,008 lx @ F1.6 (Color, 30 IRE), 0,0008 lx @ F1.6 (B/W, 30 IRE), 0 lx (Illuminator on), pevný objektív 2,8 mm, uhol záberu: H: 95°, V: 52°, D: 114°, horizontálne otáčanie: 0°–360°, vertikálny náklon: 0°–90°, rotácia: 0°–360°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D NR, kompresia H.264H / H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG (Only supported by the sub stream), ONVIF kompatibilné, vstavaný mikrofón, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af), spotreba max. 5,2 W , rozmery 166,2 × 70,0 × 70,0 mm, hmotnosť 0,48 kg

![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
| Hmotnosť | 0,583 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| RTMP protokol | áno |
| Prísvit | Smart Dual Light |
| Inteligentné funkcie | Perimeter Protection |
| Objektív | Fixný 2,8 mm |
| Výrobca | Dahua |
| Prostredie | Exteriérová |
| Farba | Čierna |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Rozlíšenie | 4 Mpx |
| IR / LED přísvit | 30 m |
| Typ | IP kamera |
| Podpora kariet | micro SD |
| Napájanie | 12 V DC |


