Dahua IPC-HFW5541E-ASE-0280B-S3 5 Mpx IP kompaktná kamera
319,80 € s DPH
Kompaktná IP kamera Dahua s rozlíšením 5 Mpx. Kamera využíva krytie IP 67 a IK 10, ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená Smart IR LED prísvitom s dosahom 50 metrov pre nočný režim. Za zmienku stojí podporné funkcie, pre lepšiu kvalitu obrazu: AWB, AGC, BLC, HLC, WDR, 3DNR, SSA. Spektrum praktického využitia rozširuje slot pre MicroSD kartu s kapacitou až 512 GB, zabudovaný mikrofón alebo inteligentné funkcie. Zariadenie umožňuje PoE napájanie aj v režime ePoE s dosahom až 800 m a spĺňa požiadavky ONVIF kompatibility.
Nie je na sklade
5 Mpx kompaktná IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitom 50 m, 1/2.7″ 5Megapixel progressive scan CMOS, rozlíšenie 2960 x 1688 px @ (1-25/30) fps, citlivosť 0,0009 lx / F1.6, objektív 2,8 mm, uhol záberu H: 111°, V: 58°, D: 132°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR 120 dB, ROI, 3DNR, Defog, SSA, inteligetné funkcie: IVS (Perimeter protection), Smart Object Detection, SMD 3.0, Acu Pick, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata, Smart Search, Smart Sound Detection, kompresie H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (only substream), AI Coding, RTMP, ONVIF kompatibilné, alarm I/O 1/1, audio RCA I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 512 GB, napájanie 12 V DC, PoE (802.3af), ePoE, spotreba max. 8,3 W, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery 192,7 × 70,5 x 66,4 mm, hmotnosť 0,59 kg

![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
| Hmotnosť | 0,78 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Objektív | Fixný 2,8 mm |
| Napájanie | 12 V DC |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Kódovanie | H.264 |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | AI SSA |
| Inteligentné funkcie | Animal Detection |
| I/O | Alarm |
| Prísvit | IR |


