Dahua IPC-MBW4231-M12-H-0280B IP kamera do vozidla
474,78  s DPH
IP kamera vhodná na použitie v mobilných prostriedkoch. Kamera má rozlíšenie 2 Mpx, Smart IR LED s dosvitom 30 metrov a fixným objektívom 2,8 mm. Kamera je vybavená konektorom M12.
Katalógové číslo: TG:IPC-MBW4231-M12-H-0280B Kategórie: , , Značka:
Popis
2 Mpx kamera IP pre mobilné prostriedky, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrom, Smart IR LED dosvit 30 m, M12 konektor, 1/2,8″ 2Megapixel progressive scan CMOS, rozlíšenie 1920 x 1080 px @ 50 fps, citlivosť 0,009 lx / F2.0 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0 lx / F2.0 (IR ON), fixný objektív 2,8 mm, uhol záberu 110°, BLC, HLC, AWB, AGC, 3DNR, WDR (120 dB), kompresie H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, ONVIF kompatibilné, video analýza, alarm I/O 1/0, audio 1/1, slot na MicroSD kartu 128 GB, napájanie DC 12 V, PoE, Konektor M12 (kamera nedisponuje štandardným konektorom RJ-45), 550 mA, pracovná teplota od -40 °C do +70 °C, IP 67, IK 10, IP6K9K, norma EN 50155, rozmery 140,6 × 112,9 × 69,4mm, hmotnosť 0,59 kg