Dahua IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B-BLACK 2x 4 Mpx IP kamera
553,50 € s DPH
8 Mpx panoramatická dome kamera od spoločnosti Dahua. Kamera využíva krytie IP 67 ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená IR LED a viditeľným prísvitom s dosahom 25 m respektíve 20 m. Za zmienku stoja podporné funkcie, pre lepšiu kvalitu obrazu, ako sú: WDR 120db, BLC, HLC, AWB, 3DNR, SSA, okrem toho je kamera vybavená technológiou Full Color. Kamera podporuje možnosť ukladania záznamu na MicroSD kartu o kapacite max. 256 GB a je vybavená aktívnym odstrašením. Na napájanie je možné využiť PoE. Moderný čierny dizajn.
8 Mpx (2x 4 Mpx) dome panoramatická IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 25 m, viditeľný prísvit 20 m, Dual 1/2.7″ 2x 4 Megapixel progresívne CMOS, rozlíšenie 4096 x 1860 px @ 1-20 fps, citlivosť 0,005 lx @ F1.4 (Color, 30 IRE), objektív 2,8 mm, uhol záberu H: 180°, V: 86°, AWB, BLC, HLC, WDR, 3DNR, AGC, ROI, Defog, Inteligentné funkcie: IVS (Perimeter Protection), SMD 4.0, Quick Pick, Smart Search, EPTZ, kompresia H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart a AI codekov, ONVIF kompatibilné, slot na MicroSD kartu až 256 GB, vstavaný duální mikrofón a reproduktor, RJ-45, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, napájanie 12 V DC / PoE(802.3af), pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozmery ø122,0 x 135,2 mm, hmotnosť 0,99 kg, čierna verzia

![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp
|
| Hmotnosť | 1,117 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Turret |
| Rozlíšenie | 4 Mpx |
| Objektív | Fixný |
| Napájanie | 12 V DC |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Kódovanie | H.264 |
| Inteligentné funkcie | Aktívne odstrašenie |
| Dahua séria | TiOC |
| Prísvit | Smart Dual Light |
| IR / LED přísvit | 25 m |



