Dahua ITSDY-5201-22 nabíjacia stanica pre elektromobily
1 076,25  s DPH
Nabíjačka pre elektromobily s výstupným maximálnym výkonom 22 kW.
Katalógové číslo: TG:ITSDY-5201-22 Kategórie: , Značka:
Popis
Nabíjačka pre elektromobily, 7″ displej, výkon 22 kW, pracovná teplota od -30 °C do +65 °C, režimy nabíjania: plug&play, RFID, web app, napájanie 230 / 400 V AC, 1x RJ-45, komunikácia OCPP 1.6J, ModBus TCP, IP 55, IK 10, rozmery: 410 × 295 × 137 mm, hmotnosť: 9,5 kg