Dahua LM27-L200N 27" CCTV monitor
147,60  s DPH
27“ palcový LED Monitor od výrobcu Dahua určený pre CCTV systémy. Široký pozorovací uhol 178° (H) / 178° (V), vysoko verné digitálne spracovanie pre živý obraz a podpora viacerých vstupov, vrátane HDMI a VGA, robia náš monitor ideálnym spoločníkom pre sledovanie kamerového systému. Obnovovacia frekvencia 100 Hz.
Katalógové číslo: TG:LM27-L200N Kategórie: , , Značka:
Popis
27″ Full HD CCTV LED monitor, uspôsobený pre použitie 24 hod. / 7 dní v týždni, max. rozlíšenie 1920 x 1080 px, 100 Hz, pomer strán 16:9, pozorovací uhol 178° / 178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup, kontrast 3000:1, jas 250 cd/m2, napájanie 12 V DC / 3 A, stojan na stôl, VESA 100×100, pracovná teplota od 0 °C do +40 °C, rozmery 615,0 × 365,7 × 50,0 mm (bez stojanu), hmotnosť 3,8 kg