Dahua PFS3211-8GT-120-V2 8portový PoE switch
281,67  s DPH
PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Switch umožňuje pripojiť na všetkých portoch maximálnů záťaž 120 W.
Nie je na sklade
Katalógové číslo: TG:PFS3211-8GT-120-V2 Kategórie: , Značka:
Popis
Dahua priemyselný nemanažovateľný switch 8x 1000 Mbps PoE + 2x SFP Gbit + 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45, podpora PoE pre 8 portov, 2x PoE++ 90 W (port 1 + 2) a 6x PoE+, celkovo na všetky porty max. 120 W, PoE Watchdog, PoE do 250 m, ochrana pred prepätím 6 kV, napájanie 48–57 V DC (zdroj je súčasťou balenia), pracovná teplota od -30 °C do +65 °C, rozmery 150 × 110 × 42 mm, hmotnosť 0,67 kg, Switch nie je vhodný pre Avigilon kamery.