Dahua SD5A232GB-HNR 2 Mpx IP PTZ kamera
1 607,61 € s DPH
Speed dome IP kamera od výrobcu Dahua s rozlíšením 2 Mpx a 32 násobným optickým zoomom. Viditeľnosť v noci a za zlých svetelných podmienok zabezpečuje IR prísvit do 150 m a funkcie BLC, WDR, AWB, 3D NR. Dostatočnú ochranu pri použití v exteriéri zabezpečuje krytie na úrovni IP 67, IK 10 a ochrana proti blesku TVS 6000V.
Držiak na stenu PFB305W a zdroj je súčasťou balenia.
2 Mpx IP PTZ kamera, exteriérová, IR prísvit 150 m, rozlišení 1920 × 1080 px @ 30 fps, F1.3 0,005 lux (COLOR), objektív 4,5–144 mm, 32x optický zoom, IVS, Perimeter protection, Face Detection, Auto Tracking, SMD, kompresia H.265 / H.265+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJEPG (sub stream) smart kodek, ONVIF kompatibilné, AWB, BLC, HLC, DWDR, AGC, 2D NR, 3D NR, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, napájanie 24 V DC 2,5 A / PoE+ (802.3at), IP 67, IK 10, TVS 6000V, spotreba max. <22 W, rozmery ø190 x 332 mm, pracovná teplota od -40 °C do +70 °C, hmotnosť 4,7 kg, balenie obsahuje držiak na stenu a napájací zdroj
![]() |
Montáž na strop |
![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stenu |
![]() |
Závesná montáž na stĺp |
![]() |
Montáž na stĺp |
![]() |
Montáž na roh |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
| Hmotnosť | 7,218 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| RTMP protokol | áno |
| Kódovanie | H.264B |
| I/O | Alarm |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | AWB |
| Prísvit | IR |
| Inteligentné funkcie | Face detection |
| IR / LED přísvit | 101 m a viac |
| Výrobca | Dahua |
| Prostredie | Exteriérová |
| Stupeň krytia | IK 10 |
| Napájanie | 24 V DC |
| Konštrukcia | PTZ |
| Rozlíšenie | 2 Mpx (Full HD) |






