Dahua TPC-BF1241-B3F4-DW-S8 kompaktná hybridná IP termokamera
985,23 € s DPH
Hybridná IP kamera od výrobcu Dahua s rozlíšením 4 Mpx vo viditeľnom spektre a 256 x 192 px pri termo objektíve. Vďaka integrovaným inteligentným funkciám je možné kameru jednoducho využiť napríklad na detekciu plameňa alebo ochranu perimetra. Vo výbave nechýbajú ako alarmové, tak aj audio vstupy a výstupy. Dostatočnú ochranu pri použití v exteriéri zabezpečuje krytie na úrovni IP 67.
Bullet hybridná termokamera, exteriérová, senzor Vanadium Oxide Uncooled focal plane detector, rozlíšení termovízie 256 × 192 px @ 1-25 fps, tepelná citlivosť <40 mK @ F1.0, rozsah spektra 8–14 µm, rozteč pixelov 12 µm, objektív 3,5 mm, uhol záberu: H: 50,6°, V: 37,8°, AGC, 3D NR; rozlíšenie viditeľného spektra 1/2,7 CMOS 4 Mpx (2336 × 1752 px) @ 1-25 fps, objektív 4 mm, citlivosť 0,05 lux (Color), uhol záberu H: 71,2°, V: 52°, AWB, AGC, BLC, HLC, DWDR, 3D NR, RoI; IR prísvit 30 m; kompresia H.265 / H.264 / H.264H / MJEPG; ONVIF; inteligentné funkcie: Perimeter Protection, Heat Detection Alarm, Cold a Spot Trace, Human a Vehicle Classification, Smoking Detection, Call Detection; alarm I/O 2/2, audio I/O 1/1, 1x RS-485, slot na MicroSD kartu 256 GB, napájanie 12 V DC 1A / PoE (802.3af), spotreba max. <10 W, rozmery 205,5 x 90,4 x 90,1 mm, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, hmotnosť <0,9 kg
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
| Hmotnosť | 1,095 kg |
|---|---|
| Typ technológie | IP kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Rozlíšenie | 4 Mpx |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | H.264 |
| Objektív | Fixný 3,5 mm |
| I/O | Alarm |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Inteligentné funkcie | Human a Vehicle Classification |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | BLC |
| Prísvit | IR |


