Erbu E-EFS-0402-60-M-120 6portový PoE switch
207,87  s DPH
Šesť portový PoE switch s maximálnou spotrebou 120 W a maximálnym odberom na 4. porte 60 W. Celkový počet portov 6 z toho 4x PoE a 2x SFP. Switch je manažovatelný na vrstve L2 a nechýba ani PoE management cez webové rozhranie.
Katalógové číslo: TG:E-EFS-0402-60-M-120 Kategórie: , Značka:
Popis
  • 4x RJ-45 port PoE Mbps.
    • 3x PoE+ 10/100 Mbps port (IEEE802.3af/at).
    • 1x Hi-PoE 10/100/1000 Mbps port (IEEE802.3af/at, Hi-PoE).
  • PoE odber spolu maximálne 120 W.
  • 2x SFP 1000 Mbps.
  • PoE manažment.
  • Manažovatelný L2.
  • Ochrana pred prepätím 4 kV.
  • Napájanie 48-57 V DC ( zdroj je súčasťou balenia).
  • Pracovná teplota od -30 °C do +65 °C.
  • Rozmery 150 x 100 x 30 mm a hmotnosť 0,48 kg.