ERBU E-ES-1000-90-96 8portový PoE switch
102,09  s DPH
Desať portový switch s maximálnou spotrebou 96 W a maximálnym odberom na 1 port 90W. Celkový počet portov 10 z toho 8 PoE a 2 Uplink. Pre rozľahlejšie areály a zložitejšiu inštaláciu dokáže switch prenášať PoE napájanie až na 250 m.
Nie je na sklade
Katalógové číslo: TG:E-ES-1000-90-96 Kategórie: , Značka:
Popis
  • 10 portov 10/100 Mbps.
  • 8 PoE porty 10/100 Mbps. (IEEE802.3af/at).
  • 2 Uplink porty 10/100/1000 Mbps.
  • PoE++ (90 W) na 1. Port.
  • Spolu odber maximálne 96 W.
  • PoE do 250 m.
  • PoE manažment.
  • Ochrana pred prepätím 4 kV
  • Pracovná teplota od -10 °C do +55 °C.
  • Napájanie 48-57 V DC (zdroj je súčasťou balenia)
  • Rozmery 190 × 100 × 30 mm a hmotnosť 0,5 kg