ERBU E-R-K02Z Zónový kontroler
468,81 € s DPH
Erbu E-R-K02M centralny kontroler
554,05 € s DPH
ERBU E-R-K20N kontroler poschodí
511,43 € s DPH
Vnútorný kontroler poschodí zhrňuje všetky informácie o parkovacích miestach v danej oblasti a odosiela dátový kód do vnútorného centrálneho kontrolera. Zároveň prijíma údaje o dostupných parkovacích miestach od vnútorného centrálneho kontrolera a následne ich prenáša do vnútorného zónového kontrolera. Vnútorný kontroler poschodí dokáže efektívne riešiť problém nedostatočnej kapacity zariadení centrálneho kontrolera vo veľkých sieťach alebo pri použití komplexných parkovísk, čím efektívne zaisťuje stabilitu komunikácie systému.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo:
TG:E-R-K02N
Kategórie: Kamerové systémy, Rozpoznávanie EČV a parkovanie, Systém navádzania na parkovanie
Značka: ERBU
Popis
Vlastnosti produktu
- Použitie medzinárodne pokročilého 32-bitového ARM procesora, plne priemyselného dizajnu, na zabezpečenie stability a spoľahlivosti produktu;
- Celý systémový ovládač je možné aktualizovať na diaľku, čo uľahčuje údržbu a upgrade systému a vždy spĺňa potreby používateľov;
- Použitie priemyselného komunikačného dizajnu CAN bus, stabilná a spoľahlivá signalizácia, prenosová vzdialenosť až 1 km;
- Zariadenie má funkcie ochrany proti skratu, prepätiu a preťaženiu, aby sa zabránilo elektrickému poškodeniu súvisiaceho vybavenia spôsobenému chybným zapojením počas výstavby;
- Celkový priemyselný dizajn, po prísnych testoch elektrostatického výboja, blesku, prepätia, skupinového pulzu a iných testoch, efektívne zabezpečuje spoľahlivé používanie zariadenia;
- Regionálna kontrola umožňuje skupinové riadenie na optimalizované spravovanie sieťovej komunikácie, konverzie dát, spracovanie skupín dát a ďalšie funkcie;
- Podpora diaľkového upgradu.
| Technické parametre | |
|---|---|
| Rozmery | 320 × 260 × 90 mm |
| Hmotnosť | 2,74 kg |
| Materiál krytu | pozinkovaný plech |
| Spotreba energie | ≤ 2 W |
| Prevádzková vlhkosť | ≤ 90 % RH (bez kondenzácie) |
| Napájacie napätie | AC 110 – 240 V |
| Prevádzková teplota | -30 °C až +75 °C |
| Komunikačný režim | 2-way CAN @ 20 kbp |
| Odporúčaná inštalačná výška | 2 m |
| Počet možných uzlov | 25 |
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 2,85 kg |
|---|---|
| Typ produktu | Rozpoznávanie EČV a parkovanie |
| Hmotnosť | 2.85 |
