ERBU E-R-T10M Exterierovy detektor
277,03 € s DPH
ERBU E-R-T02F Interierovy detektor
55,41 € s DPH
ERBU E-R-T02-T Externy modul
136,38 € s DPH
Konfiguračný nástroj pre nastavenie senzorov pozostáva z Bluetooth modulu, infračerveného modulu a ďalších častí. Napájanie je realizované z 5V DC zdroja – konektor USB-C , zariadenie nemá vlastnú batériu, komunikácia prebieha cez Bluetooth a konfigurácia údajov pre ultrazvukový senzor sa vykonáva pomocou infračerveného senzora. Aplikácia (APK) je vhodná len pre mobilné telefóny s operačným systémom Android.
Katalógové číslo:
TG:E-R-T02-T
Kategórie: Kamerové systémy, Rozpoznávanie EČV a parkovanie, Systém navádzania na parkovanie
Značka: ERBU
Popis
Vlastnosti produktu
- Malý a prenosný – používa dvojitý komunikačný režim Bluetooth + infračervené spojenie;
- Strieborno-biele puzdro – odnímateľná anténa, moderný technologický dizajn;
- Bluetooth V4.0 – vzdialenosť ladenia v teréne až 2 m.
| Technické parametre | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 5 V |
| Rozmery | 74 × 24 × 15 mm |
| Infračervená vzdialenosť | ≤ 1,5 m |
| Požiadavky na mobilný telefón | Android 9 alebo novší |
| Prevádzková teplota | -20 ℃ ~ +65 ℃ |
| Komunikačný režim | Bluetooth / infračervené spojenie |
| Spotreba energie | < 0,5 W |
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,089 kg |
|---|---|
| Typ produktu | Rozpoznávanie EČV a parkovanie |
| Hmotnosť | 0.089 |
