Mean Well LRS-100-24 napájací zdroj
24,60  s DPH
Napájací zdroj s výstupom 24 V DC / 4,5 A. Zdroj má plynulú reguláciu trimrom.
Katalógové číslo: TG:LRS-100-24 Kategórie: , , Značka:
Popis
Napájací spínaný zdroj 24 V DC / 4,5 A, bez krytia (potrebná inšt. krabica), rozmery 129 x 97 x 30 mm, určený pre systém Easydoor používajúci dverné jednotky DJ LCD ID a DJ 8T ID spolu s rozširujúcimi modulmi a väčším počtom video monitorov, plynulá regulácia trimrom.