Mean Well NDR-120-48 napájací zdroj
50,43  s DPH
Napájací zdroj MEANWELL pre montáž na DIN lištu s výstupným napätím 48 V DC. Odporúčame pre priemyselné spínače.
Katalógové číslo: TG:NDR-120-48 Kategórie: , Značka:
Popis
Napájací zdroj 48 V DC / 2,5 A, vstupné napätie 176–264 V AC, inštalácia na DIN lištu, ochrana proti skratu, proti preťaženiu, proti prepätiu, teplotná ochrana, prevádzková teplota od -10 °C do +60 °C, rozmery 66,5 x 125,2 x 100 mm