Mean Well NDR-240-48 napájací zdroj
100,86  s DPH
Napájací zdroj 48 V DC / 5 A, vstupné napätie 90 ~ 264 V AC, inštalácia na DIN lištu, ochrana proti skratu, proti preťaženiu, proti prepätiu, teplotná ochrana, prevádzková teplota od -20 °C do +70 °C, rozmery 113,5 x 63,0 x 125,2 mm
Katalógové číslo: TG:NDR-240-48 Kategórie: , Značka:
Popis