Paradox 2WPGM-868 bezdrôtový rozširujúci modul PGM
104,55  s DPH
Bezdrôtový rozširujúci modul PGM s nízkou spotrebou elektrickej energie. Zariadenie ponúka jeden 5A PGM výstup a jeden nevyvážený zónový vstup. Pracovná frekvencia je 868MHz. Rozširujúci modul je možné pripojiť k systémom SP / MG / EVO.
Katalógové číslo: TG:2WPGM-868 Kategórie: , , , Značka:
Popis
Bezdrôtový rozširujúci modul PGM, 1xPGM výstup NO/NC 5A, 1x nevyvážený zónový vstup, pracovná frekvencia 868MHz, interiérové použitie, kompatibilný pre systémy SP / MG / EVO, max. prúdový odber 150 mA, rozmery: 125 x 45 x 35mm
AKÝ JE ROZDIEL MEDZI POUŽITÍM FREKVENCIE 433MHZ A 868 MHZ?