Paradox CR12EM/PA Čítačka 125 kHz pre formáty EM a PARADOX
88,56  s DPH
Prístupová čítačka RFID EM, čítanie bezkontaktných kariet štandardu EM 125 kHz a formátu Paradox, nastaviteľná Wiegand 26/34 komunikácia (2 vodiče), čítanie max. 0,3 s, zvuková a LED signalizácia, napájanie 9–15 V DC, odber 150 mA / 12 V DC, zdroj nie je súčasťou, IP 68, exteriérové použitie, povrchová montáž, rozmery 100 x 46 x 20 mm
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:CR12EM/PA Kategórie: , , Značka:
Popis