Paradox K32RF-868 Bezdrôtová LED klávesnica
140,32  s DPH
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:K32RF-868 Kategórie: , , , Značka:
Popis
Bezdrôtová ikonová klávesnica pre radu SP/MG (SP cez RTX3), zobrazenie všetkých 32 zón pomocou oddelených LED, dvojcestný rádiový prenos dát, oddelená indikácia oboch podsystémov, 2 režimy zobrazenia, max. 4 kláv. v systéme, napájanie adaptérom 6V = / odber 200mA, záložná batéria je súčasťou, doba prevádzky na batériu je cca 48h, dosah cca 40m v budove, pracovná frekvencia 868 MHz, rozmery 120x140x32mm