Orwell RF 6 Base Základňa pre zber dát
291,51 € s DPH
AZP-AXON RS485 prepäťová ochrana
75,03 € s DPH
Paradox PMD75-868 dual PIR detektor
104,06 € s DPH
Bezdrôtový duálny PIR senzor podporujúce imunitu proti zveri do 40kg. Zariadenie je napájané z 3 ks AAA batérií, ktoré majú životnosť až 3 roky. Dosah s MG5050 až 70 metrov.
Katalógové číslo:
TG:PMD75-868
Kategórií: Bezdrôtové snímače, Paradox, Snímače a detektory, Spectra, Zabezpečovacie systémy
Značka: PARADOX
Popis
Bezdrôtový digitálny PIR snímač pohybu, na báze DG 75, imunita voči zvieratám do cca 40 kg, nastaviteľné parametre, dosah cca 70m pre 5050/RTX-3,1, 3 xAAA bat. súčasťou, životnosť batérií min. 1 rok (až 3 roky), pracovná frekvencia 868Mhz
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,18 kg |
|---|---|
| Detektory | Bezdrôtové snímače |
| Typ produktu | Snímače a detektory |
| Modelový rad Paradox | Magellan |
| Systém | Paradox |
| Výrobca | Paradox |
| Moduly a expandéry | Bezdrôtové moduly Paradox 868 MHz |
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Dosah detekcie | 11 m |
| Pre systém | Magellan |
| Hmotnosť | 0.18 |
