Paradox PMD85-868 vonkajší detektor
172,57 € s DPH
Bezdrôtový duálny PIR senzor podporujúce imunitu proti zveri do 40kg. Zariadenie je napájané z 3 ks AA batérií, ktoré majú životnosť až 3 roky. Dosah s MG5050 až 70 metrov.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo:
TG:PMD85-868
Kategórií: Bezdrôtové snímače, Paradox, Snímače a detektory, Spectra, Zabezpečovacie systémy
Značka: PARADOX
Popis
Bezdrôtový vonkajší digitálny PIR snímač pohybu, vlastnosti ako typ PMD75 vrátane dosahov, rôzne charakteristiky podľa verzie šošovky, -35 až + 50°C, 3xAA tužk.bat. súčasťou, životnosť batérií min. 1 rok (až 3 roky), pracovná frekvencia 868Mhz
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,18 kg |
|---|---|
| Detektory | Bezdrôtové snímače |
| Typ produktu | Snímače a detektory |
| Modelový rad Paradox | Magellan |
| Systém | Paradox |
| Výrobca | Paradox |
| Pre systém | Spectra |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Dosah detekcie | 11 m |
| Moduly a expandéry | Bezdrôtové moduly Paradox 868 MHz |
| Hmotnosť | 0.18 |
