Paradox RTX3R-868 rádiová nadstavba
120,54  s DPH
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:RTX3R-868 Kategórie: , , , Značka:
Popis
Rádiová nadstavba pre radu SP/EVO s dvojcestnou komunikáciou, umožňuje pripojenie bezdrôtových prvkov k systému, max. 32 bezdrôtových vstupov + 32 diaľkových ovládačov, pri EVO je možné zapojiť aj viac RTX3 v systéme, 2x PGM + 1x relé výstupy, plastový kryt, pracovná frekvencia 868 MHz, oblasť pokrytia možno rozširovať použitím až 2 repeatrov RPT1, RTX3 vykonáva dohľad nad RF rušením, prítomnosťou a kvalitou signálu z detektorov, nad stavom batérie v nich a stráži ich tampre, max. prúdový 50 mA, 170 x 155 x 22 mm