Pelco SXTE4-QF18-EBT kompaktná termokamera
4 670,36  s DPH
Prípadová štúdia – Ochrana fotovoltaických panelov
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:SXTE4-QF18-EBT Kategórie: , , Značka:
Popis
320 x 256 pixel kompaktná kamera série Sarix® Thermal Enhanced 4, exteriérová, thermal, bez IR, 323 x 256 Uncooled VOx Microbolometer, rozlíšenie 320 × 256 px @ 30 fps, citlivosť NETD ≤50 mK (NETD ≤40 mK pri 30 fps modeloch, keď je funkcia Frame Averager povolená), pevný objektív 18 mm, F1.0, uhol záberu 12,2°, 3DNR, Dynamický rozsah od -40 °C do 225 °C, Thermálne palety, FFC, inteligentné funkcie, H.264, H.265, Motion JPEG, Pelco Smart Compression, ONVIF kompatibilný, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, slot pre microSD / microSDHC / microSDXC kartu, napájanie VDC: 12 V ±10 %, 9 W min. VAC: 24 V ±10 %, 15 VA min., PoE: IEEE802.3af Class 3 compliant, pracovná teplota od -40 do +65 °C, IP 66 , IP 67, IK 10, rozmery 312 x 126 x 104 mm, hmotnosť 1,45 kg