Penton CELL10T/EN zvukový projektor 10 W / 100 V
172,20  s DPH
Biely dvojpásmový zvukový projektor s výkonom 10 W / 100 V. Frekvenčný rozsah 120 Hz – 18 kHz a citlivosť S.P.L. 91 dB (1 W / 1 m). Reproduktor má skrinku z hliníka / nehrdzavejúcej ocele, hliníkovú mriežku a keramickú svorkovnicou s tepelnou poistkou. Reproduktor spĺňa EN 54-24.
Katalógové číslo: TG:CELL10T/EN Kategórie: , , , Značka:
Popis
Biely dvojpásmový zvukový projektor s výkonom 10 W / 100 V. Frekvenčný rozsah 120 Hz – 18 kHz a citlivosť S.P.L. 91 dB (1 W / 1 m). Odbočky 10 W / 5 W / 2,5 W / 1,25 W. Reproduktor má skrinku z hliníka / nehrdzavejúcej ocele, hliníkovú mriežku a keramickú svorkovnicou s tepelnou poistkou. Krytie IP 66. Nadomietková montáž pomocou U konzoly. Rozmery: 140 x 191 (Ø x H), hmotnosť: 1,9 kg, farba: biela (RAL 9016). Reproduktor spĺňa EN 54-24.