TOA AT-4120B-EB regulátor hlasitosti
Regulátor hlasitosti s maximálnym prenášaným výkonom 120 W. Regulátor má 8-stupňovú reguláciu úrovne útlmu, relé na premostenie prepínača 24 V. Určené pre 2-, 3-, 4-vodičový systém.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo:
TG:AT-4120B-EB
Kategórie: Hlasová signalizácia požiaru, Regulátory hlasitosti, TOA systém VM-3000
Značka: TOA
Popis
Regulátor hlasitosti, max. prenášaný výkon 120 W, 100 V, 8-stupňová regulácia úrovne útlmu (+/- 3 dB), relé na premostenie prepínača 24 V s červeným indikátorom LED, 2- / 3- / 4-vodičový systém, ergonomický ovládací gombík s lepším držadlom pre ľahké otočenie, biely lesklý povrch, dodávané s krabicou, rozmery 86 x 86 x 51 mm