TOA DA-1250D-EB digitálny zosilňovač zvuku
1 045,50  s DPH
Digitálny zosilňovač zvuku 2x 700 W / 8 Ohm, 2x 1250 W / 4 Ohm, 1x 2500 W / 8 Ohm mostík, XLR IN, Speakon OUT, frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz (±3 dB), LED indikátory na prednom panely: napájanie, signál, špičky, ochrana
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:DA-1250D-EB Kategórie: , , Značka:
Popis
Digitálny zosilňovač zvuku 2x 700 W / 8 Ohm, 2x 1250 W / 4 Ohm, 1x 2500 W / 8 Ohm mostík, XLR IN, Speakon OUT, frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz (±3 dB), LED indikátory na prednom panely: napájanie, signál, špičky, ochrana, rozmery: 483 x 89 x 306 mm (Š x V x H), hmotnosť: 6,1 kg