TOA F-1300BTWP EB-Q dvojpásmový reproduktor
195,57  s DPH
Čierny dvojpásmový skriňový reproduktor s výkonom 30 W. Frekvenčný rozsah 80 Hz – 20 kHz a citlivosť 90 dB. Reproduktor má plastovú skriňu, kovovú mriežku. Exteriérová montáž na omietku. Krytie IP X4.
Katalógové číslo: TG:F-1300BTWP EB-Q Kategórie: , , , Značka:
Popis
Skrinkový reproduktor dvojpásmový 30 W / 100 V, odbočky 10 W, 3 W a 1 W, citlivosť 90 dB (1 W / 1 m, 500 Hz – 5 kHz), frekvenčný rozsah 80 Hz – 20 kHz, vyžarovací uhol 110° x 110° (1 kHz), reproduktory 130 mm stredobass a 25 mm výšky, bassreflex, push-in terminál, plastová skrinka, kovová mriežka, rozmery 162 x 250 x 161 mm, vonkajšie použitie typ B, IP X4, čierny, montáž na omietku, EN 54-24