TOA F-2000BTWP EB-Q dvojpásmový reproduktor
287,82  s DPH
Čierny dvojpásmový skriňový reproduktor s výkonom 60 W. Frekvenčný rozsah 65 Hz – 20 kHz a citlivosť 92 dB. Reproduktor má plastovú skriňu, kovovú mriežku a skrutkovaciu keramickú svorkovnicu s tepelnou poistkou. Exteriérová montáž na omietku. Krytie IP 54.
Katalógové číslo: TG:F-2000BTWP EB-Q Kategórie: , , , Značka:
Popis
Skrinkový reproduktor dvojpásmový 60 W / 100 V, odbočky 30 W, 15 W a 3 W, citlivosť 92 dB (1 W / 1 m, 500 Hz – 5 kHz), frekvenčný rozsah 65 Hz – 20 kHz, vyžarovací uhol 110° x 110° (1 kHz), reproduktory 200 mm stredobass a 25 mm výšky, bassreflex, skrutkovacia keramická svorkovnica s tepelnou poistkou, plastová skrinka, kovová mriežka, rozmery 244 x 373 x 235 mm, vonkajšie použitie typ B, IP 54, čierny, montáž na omietku, EN 54-24