TOA HS-1500WT špeciálny skrinkový reproduktor
451,41  s DPH
Špeciálny dvojpásmový skrinkový reproduktor 100 W / 8 Ω, alebo 60 W / 100 V, odbočky 60 W, 30 W, 15 W, citlivosť 98 dB (1 W / 1 m, 500 Hz – 5 kHz), frekvenčný rozsah 60 Hz – 20 kHz